Ümraniye Yangın Söndürme Sprinkleri

Ümraniye Yangın Söndürme Sprinkleri

Ümraniye Yangın Söndürme Sprinkleri, Yangın söndürme sprinkleri yangını söndürmek, soğutmak ve su püskürterek yangını kontrole almak için kullanılmaktadır. 2002 Yılında yayınlanan Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmelik ile yangın söndürme sprinklerini yaptırması zorunlu alanlar belirtilmiştir. Yangın söndürme sprinklerinin TS EN 12845 standartlarına göre yapılması gereklidir. Bu konuda Ümraniye yangın söndürme sprinkleri Karaboğa mühendisliğe bağlı bir firma olmakla beraber yangın güvenlik ve yangın korunum sistemlerine sahiptir.

Yangın söndürme sprinkleri neye göre kurulur?

İlk olarak yangın söndürme sprinkleri yapılacak yerin risk ve tehlike sınıfının belirlenir. Sonra yangın söndürme sprinkleri kurulacak sistem tipinin seçilir. Ardından çıkabilecek bir yangına karşı yeterli su ihtiyacının belirlenir. Buna göre sprinkler başlık tiplerinin belirlenir. Sonra buna uygun borulama ve boru askılama esaslarının belirlenir. Ardından hidrolik analizin yani su basınç analizi yapılır.

Özellikle Ümraniye yangın söndürme sprinkleri bu işi profesyonel şekilde yapmaktadır. Ofis, şirket veya konut gibi yerlerde yangın söndürme sprinkleri için Ümraniye yangın söndürme sprinkleri ile görüşebilirsiniz. Bunun için 0216 642 68 31 veya 0216 641 50 84 telefon numarasını arayabilirsiniz.

Yangın söndürme sprinkleri kurulması hakkında

Yangın söndürme sprinklerini kurmada dikkate alınması gereken unsurlar vardır. Bunlar iklim koşulları, binanın kullanım amacı ve binaya özel koşullardır. Bu konuda için Ümraniye yangın söndürme sprinkleri sorumluluğunu yerine getirmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle  iletişime geçmeyi unutmayın.