BLOG

Tuzla Yangın Güvenlik Firması

Yangın Güvenlik ve Söndürme Ekipmanı Firması veya Yangın Söndürme Sistemleri Cihazları Firması Arıyoorsanız İstanbul ve Türkiye'nin En Büyük Firması Biziz.

Biz geleceğinizi güven altına almak, hayatınızı ve yatırımlarınızı korumak için profosyonel, tecrübeli, dinamik mühendisleri ve teknik kadrosu ile uluslararası ve yerel standartlara uygun, teknolojik, müşteri odaklı hizmet anlayışını 1974 yılından bu yana sürdüren, yangından korunma sistemleri alanında çözümler üreten bir mühendislik ve imalat firmasıyız.

Yangın Söndürme Sistemleri Nasıl Çalışır?

Otomatik müdahale sistemlerinin çoğu, yangın algılama sensörlerinin dumanı veya yüksek ısıyı algılamalarıyla birlikte devreye girmektedir. Yangın sprinkler sistemi nasıl çalışır konusunun ilk etabı bu şekilde gerçekleşmektedir. Dumanı ve yüksek ısıyı algılayan sistem bir yandan yangına müdahale için hızlıca hazırlanırken diğer yandan can kaybını da önemsemekte ve alanda bulunan insanlara alarm vasıtası ile yangını haber vermektedir.

Algılama sensörlerinin işlemi başlayınca ardından yükselen ısının düşürülmesi, yükselen dumanın aşağılara baskılanması ve tahliyenin kolaylaştırılması işlemi başlar. Böylece yangın müdahale personelinin görsel olarak yangına müdahalesini kolaylaştırır. Sistemde suyun akmasını sağlayacak olan ince camdan yapılmış tüpler, sıcaklıkla birlikte patlar ve sistemin boşaltılma süreci başlamış olur.

Yangın Söndürme Sistemleri ve Fiyat Konusu

Firmamızın garantili olarak montajını sağladığı sitemlerin tümü gibi sprinkler sistemi fiyatları da piyasaya göre oldukça uygundur. Yaptığı işleve göre fiyatlandırması hiçbir müşterimiz tarafından olumsuz değerlendirilmemektedir. Olası bir yangında kurtaracağı can ve malların değeri sprinkler sistemi fiyatlarıyla ölçülemez.

Firmamız siz değerli müşterilerine, piyasanın zorlayıcı ticari kurallarının aksine hem ödeme türünde hem de fiyatlarda kolaylık sağlamaktadır. Uzman ekibimizin rehberliğinde sistemin nasıl çalıştığı ile ilgili bilgilendirici eğitimler verilmekte, olası tehlikeli durumlarda tahliye, kurtarma, söndürme ve yeniden alevlenmesini önleme çalışmaları hakkında uygulayıcı dersler sunulmaktadır.

1.            Sulu, köpüklü, gazlı, tozlu, davlumbaz söndürme sistemleri, konvansiyonel ve adresli yangın algılama ve ihbar sistemleri, süpervizörlük ve danışmanlık hizmetleri, taahhüt, projelendirme, anahtar teslimi montaj, mühendislik hizmetleri.

2.            Yangın Söndürme Sistemleri,Tüpleri, Köpüklü, Gazlı, Tozlu, Karbondioksit Gazlı Davlumbaz Söndürme Sistemi,Yangın Algılama İhbar Sistemi,FM200 Gazlı söndürme,(CO2) Gazlı Söndürme Sistemleri,Müşteri taleplerini karşılayabilmek ve daha profesyonel hizmet verebilmek için tesislerinde portatif yangın söndürücü.

3.            yangın,güvenlik,yangın güvenlik,söndürme,yangın söndürme,yangın söndürücü,yangın dolapları,köpüklü söndürme sistemleri,yangın algılama sistemleri,gazlı söndürme.

4.            Yangın Söndürme Sistemleri, Fm-200 Gazlı Söndürme ve Davlumbaz Söndürme Sistemlerinde yüksek kalite, üstün hizmet anlayışı.

5.            Yangın Söndürme,Yangın Dolapları,yangın tüpü,yangın tüpü dolumu,yangın söndürücü tüp,kuru kimyevi toz,kuru kimyevi tozlu yangın söndürücü,yangın söndürücü,köpüklü yangın söndürme cihazı,köpüklü yangın söndürme sistemleri,halokarbon gazlı yangın söndürücü, Yangın Algılama,Yangın Ekipmanları.

6.            Tüm yangın söndürme sistemleri üzerine uzmanlaşmış kadromuz ile FM 200 Söndürme, Davlumbaz Söndürme, Co2 Söndürme, Sprinkler Söndürme, Araç Söndürme ve Köpüklü Söndürme sistemlerinin tamamını profesyonel ve kalite standartlarına uygun şekilde üretiyor ve montajını sağlıyoruz.

İstanbul’da Yangın Güvenlik ve Yangın Söndürme Ekipmanı Satan Bir Firma Arıyorsanız Yangın Söndürme Cihazları Firmaları’nın İçerisinde Türkiye'nin En Büyük Firması Biziz.

Tuzla Yangın Güvenlik Firması