Yangın Sprink Sistemleri

Yangın Sprinkleri

Yangın söndürme sistemleri kapsamında geliştirilen yasal mevzuata göre, binaların yangından korunmasını sağlamak amacı ile yangın sprinkleri yapılması zorunlu tutulan yerler belirtilmiştir. Bu zorunluluğu doğru firma ile yerine getirmenin sağlayacağı avantajlardan faydalanmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İşinde profesyonel olan firmamız bünyesinde deneyim sahibi personellerimiz hizmet vermektedir. İşinin ehli bir ekipten hizmet almanın ne kadar doğru olduğunu hizmetlerimiz sonrasında anlayacaksınız.

Yangın Söndürme Sistemlerinde Usta Marka

Sulu yangın söndürme sistemi de denilen yangın sprinkleri farklı şekillerde tasarlanmaktadır. Birçok farklı kritere göre tasarladığımız yangın sprinklerinden memnun kalacağınızın garantisini veriyoruz. Islak ve kuru borulu olarak farklı sistemlere bağlı olarak tasarladığımız hizmetlerimiz ile yangın anında alevlerin yayılması engellenmektedir.

Bir yağmurlama elemanı olan yangın sprinkleri, binalarda meydana gelen yangın ile mücadele etmeyi sağlamaktadır. Binalarınızda tavana, tesisatlar üzerine ya da duvara monte ettiğimiz yangın sprinklerimiz olası bir yangın sırasında devreye girerek tesisatta bulunan basınçlı suyun alevler üzerine boşalmasını sağlar. Alevler ve ısı nedeni ile ortamın sıcaklığı arttığı zaman cam tüp patlar ve yangının yayılmasını önlemek için alevler üzerine su dökülür. Teknolojik gelişmelere uygun olarak geliştirilen hizmetimiz sayesinde kendinizi ve sevdiklerinizi yangına karşı koruma altına alabilirsiniz.