Yangın Sprink Hesabı

Yangın Sprink Hesabı

Yangın Sprink Hesabı

Dikkatsizlik, dalgınlık gibi küçük hatalardan meydana gelen yangın, kısa sürede etrafa yayıldığı için can ve mal kayıpları gibi ciddi felaketlere yol açar. Bu nedenle yangına erken müdahale edilmesi son derece önemlidir. Yangına erken müdahale edilerek büyümesini önlemek için yağmurlama yani yangın sprink sistemleri kullanılabilir.

Belirli bir süre içerisinde tasarlanan alandaki yangının üzerine hesaplanan miktarda suyun boşaltılmasını sağlayan yangın sprinkleri hayati bir önem taşıyor. Bununla beraber, yangın alarmının çalmasını sağlayan ve itfaiyeye haber verilmesinde yardımcı olan yangın sprinkleri de mevcuttur.

Sprink sistemlerinde kullanılan malzemelerin TS EN 12259’a uygun olma zorunluluğu vardır. Bu ayrıntılara çok dikkat eden firmamız, standartlara uygun olan en kaliteli yangın sprink sistemleri tasarlamaktadır. Binaların korunması kapsamında hazırlanan sistemlerimiz ile müşteri memnuniyetini büyük ölçüde sağladık.

Hazırlamış olduğumuz sistemin başarılı sonuçlar vermesi için yangın sprink hesabı en iyi şekilde yapılmalıdır. Suyun boşalmasını sağlayacak olan sabit boru tesisatlarının boyutu bu hesaplamaya göre belirlenmektedir. Bu hesaplama çerçevesinde, binaların mimari özellikleri ve bulunduğu yerin deprem kuşağında olmasına dikkat edilir. Yangın sprinklerinin hesaplanması konusunda deneyimli ekibimize güvenebilirsiniz.

Yangın merdiveni ihtiyaçlarınıza yönetmeliğe uygun ve kaliteli ürünlerimizle yanıt veriyoruz. Ekonomik yangın merdiveni fiyatları için bizi arayın.