BLOG

Yangın Söndürme Sprinkleri

Yangın Söndürme Sprinkleri yağmurlama sistemi olarak da bilinmektedir. Yangın söndürme sprinkleri yangını kontrol altına almada en etkili sistem olarak kabul edilmektedir. Yangın söndürme sprinkleri adını ucunda bulunan püskürtücü aletinden almaktadır.

En önemli nokta ise yangın söndürme sprinkleri yangını ve dumanı hemen algılamaktadır. Günümüzde büyük alanları söndürmede kullanılan ve bilinen bir sistemdir. Örneğin İstanbul’da olan yangınların haddi hesabı yoktur. Bu konuda önlem almak isteyen biri ilk iş olarak Beykoz yangın söndürme sprinklerine başvurmalıdır.

Yangın söndürme sprinkleri

Yangın söndürme sprinkleri dumanı algılayan sensörlere sahiptir. Gereken durumlarda su veya köpük ile yangını söndürür. Yangın söndürme sprinkleri içinde lider firmalara arasında Karaboğa mühendislik Beykoz yangın söndürme sprinkleri yer almaktadır.

Yangın söndürme sprinklerini kullanmak zorunlu mudur?

Binaların yangından korunması hakkında yönetmelik yangın söndürme sprinkleri kullanması gereken yerleri belirtmiştir. Kalabalık girişlerin olduğu her yer seminer salonu, avm ve eğlence mekânı yangın söndürme sprinklerini kullanmak zorundadır. Ofislerde ise yüksekliği 30.50 metre olanlar iken bu durum apartmanlarda 51.59 metreden yüksekliğe sahip olanları içerir.

Beykoz’da Ofisi veya evi olanlar kaliteli bir hizmet için Karaboğa mühendislik Beykoz yangın söndürme sprinklerine başvurmalıdır.

Daha detaylı bir bilgi almak için karabogamuhendislik.com başvurmalısınız. Telefonda hemen anında konuşmak için ise arayabilirsiniz. Ayrıca bu numaralar faks içinde kullanılmaktadır.

Etiketler: Yangın Kapısı - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın Kapısı  - Yangın KapısıYangın Kapısı - Yangın Kapısı - Yangın Merdiveni - Yangın MerdiveniYangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni - Yangın Merdiveni

Yangın söndürme sprinkleri yangını kontrol altına almada en etkili sistem olarak kabul edilmektedir.