Bakırköy yangın söndürme sprinkleri

Bakırköy yangın söndürme sprinkleri

Yangın çıkmadan önce alınacak önlemler hayati önem taşır. Hem mal hem can kaybı olmasın diye yangın söndürme sprinklerinin kullanımı çok önemlidir. Özellikle Bakırköy yangın söndürme sprinkleri İstanbul yangın söndürme sektöründe kayıtlı firmalar arasında yer almaktadır.

Ev, apartman, ofis, şirket, işletme hatta otoparklar için bile Bakırköy yangın söndürme sprinklerine başvurulmalıdır. Çünkü 2002 ‘de yayınlanan Binaların Yangından Korunması Hakkındaki Yönetmeliği ile kalabalık olabilecek alanlarda ve uygun şartlara sahip yerlerin yangın söndürme sprinklerinin kullanımı zorunludur.

Yangın söndürme sprinkleri genel bilgi

Yangın söndürme sprinkleri alevlere anında müdahale eder. Bu sayede yangın büyümeden söner. En iyi özelliği ise yangın söndürme sprinkleri yüksek ısıyı algıladığında çalışır. Böylece yangın diğer alanlara yönelmeden söndürülür. Bakırköy yangın söndürme sprinkleri en gelişmiş yangın korunum sistemine sahiptir.

Bunun yanında yangın söndürme sprinkleri can ve mal kaybını en minimum düzeye düşürmektedir. Bu yüzden çok mal kaybı gerçekleşebilecek işletmeler için Bakırköy yangın söndürme sprinkleri kullanılmalıdır. Çünkü yağmurlama sistemi yanında FM200 Gazlı sistemlerine sahiptir.

Yangın söndürme sprinklerinin çeşitleri

Yangın söndürme sprinkleri belirlenmiş sıcaklıkta açılmaktadır. Uygun su dağıtımına göre ve uygun alana göre ayarlanmıştır. Dik Sprinkler, Sarkık Sprinkler, Duvar Tipi Sprinkler, Gizli Asma Tavan Tipi Sprinkler, Kafes Korumalı Sprinkler olmak üzere 5 farklı çeşide sahiptir. Bakırköy yangın söndürme sprinkleri hakkında yeterli bilgi alabilmek için karabogamuhendislik@gmail.com ile iletişime geçmelisiniz.