BLOG

Bayındır Yangın Sprink Sistemleri

Yangın Sprinkler Sistemi Hakkında Bazı Bilgileri Sizler İçin Aşağıda Sralanmıştır.

İstanbul Merkezli Firmamız Sprink Sistemleri, Yangın Sprinkleri, Sulu Söndürme,Köpüklü Söndürme, İşlerini Standartlara Uygun Olarak Uygulama ve Satış Hizmetlerini Türkiyeni Her Tarafına Ulaştırmayı Hedef Edinmiştir.

Köpüklü yangın söndürme sistemleri genel olarak yanıcı ve sıvı kimyasalların ya da yakıtların söndürülmesinde kullanılmaktadır.

Otomatik yangın sprink sistemleri yangın anında kendiliğinden devreye girerek alevlerin üzerine su sıkarak yangını söndürmeye yarar.

Yangın için alınabilecek birçok önlem vardır. Bunların başında yangın merdiveni ve söndürme sistemleri gelir.

Sprinkler yangın söndürme sistemleri hakkında daha detaylı bilgi almak için lütfen sitemizi ziyaret ediniz.

Kuru sprinkler sistemi özellikle donma tehlikesi olan ısıtılmayan binalarda kullanılır. Kuru tip sistemlere yangın dolabı hattı bağlanamaz.

Davlumbaz Söndürme Sistemleri alanında lider olan firmamız, ileri teknolojiler kullanarak davlumbaz ortamının güvenliğini maksimum seviyeye çıkarmaktadır.

Yangın Tüpü, Yangın Tüpü Dolumu, Yangın Söndürme Tüpü, Hakkında Bilgi ve Alış Veriş Yapabileceğiniz Tek Adrestir.

Bu sayfa içerisinde yangın kapısı, yangın kapısı fiyatları ve ucuz yangın kapıları hakkında bilgiler içermektedir.

Bu Web Sitede Yangın Merdiveni ve Yangın Merdiveni İmalatı Hakkında Bilgiler İçermektedir.

Yangın malzemeleri, yangın dolapları, yangın vanaları, yangın lansı, yangın rekorları, yangın hortumları, yangın tüpleri, salmastralar satışı.

Firmamız ürünleri arasında önemli bir yeri olan yangın algılama sistemleri ile FM 200 gazlısöndürme sistemleri entegre edilebilmektedir. 

Acil aydınlatma armatürü binalarda aydınlatma sistemi devre dışında kaldığında,derhal devreye girerek yeterli düzeyde aydınlatma sağlar.

Yangın Alarm Sistemleri, Yangın İhbar Sistemleri, Yangın Algılama Sistemleri, System Sensor Türkiye Distribütörü, Optik Duman Dedektörü.

Kurumsal firmalara yangın eğitimi ve yangın danışmanlık hizmetleri vermekteyiz.

Yangın dolap sistemi, pompa istasyonundan gelen basınçlı suyun yangın dolabının içinde bulunan hortumun ucundaki lansa kadar gelmesi ile oluşan sistemdir.

CO2 Gazlı Söndürme Sistemleri alanında ileri derece teknolojiler sunuyoruz. Yangın güvenlik ihtiyaçlarınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Yangın Sprinkler Sistemi İşlerinizi Günül Rahatlığıyla Bize Yaptırabilirsiniz.